Зв'язок:

 м. Переяслав

вул. Московська 4

(Михайла Сікорського 4)

Тел.(04567) 5-18-33 (секретар)

(04567) 5-25-97 (директор)

(04567) 5-35-89 (заступники                            директора)

E-mail: druga_shkola@ukr.net

Меню сайту

Корисні посилання

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

Відомість

про результативність участі учнів

загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 міста Переяслава-Хмельницького

у творчих конкурсах, змаганнях, турнірах

 

2020-2021

№ п/п Прізвище

та ініціали учня

Клас Вид занять Призо-

ве

місце

Вчитель,

керівник гуртка, секції

Міський етап

2020-2021 н.р.

 

1

Чайка Катерина ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

Макаренко Т.М.
2. Мяло Анастасія 11 ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

Макаренко Т.М.
3 Варивода Аріна ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

Іванець Н.В.
4 Лисенко Андрій Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок» Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
5 Орешин Іван Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок» Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
6 Буряк Софія Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок» Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
7 Лисенко Андрій Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок» Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
8 Здоровець Артем Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок» Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
9 Шеляг Кіра Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок» Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
10 Осцепцова Поліна Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок» Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
11 Могге Станіслав Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок» Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
12 Коломієць Антон Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок» Диплом ІІІ ступеня Лазоренко А.М.
13 Лазоренко Алла Михайлівна За активну участь в організації VІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з української мови та літератури Подяка
14 Лазоренко Алла Михайлівна За активну участь в організації VІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з Я досліджую світ Подяка
15 Лазоренко Алла Михайлівна За активну участь в організації VІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики Подяка
16 Орешин Іван VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
17 Буряк Софія VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
18 Коломієць Антон VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
19 Бобровник Ольга VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
20 Лисенко Андрій VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
21 Здоровець Артем VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
22 Могге Станіслав VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
23 Канарський Роман VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
24 Майстренко Дмитро VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
25 Видрик Владислава VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури Диплом ІІІ ступеня Лазоренко А.М.
26 Могге Станіслав VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
27 Буряк Софія VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
28 Орешин Іван VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
29 Коломієць Антон VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
30 Лисенко Андрій VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
31 Майстренко Дмитро VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
32 Канарський Роман VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
33 Видрик Владислава VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики Диплом ІІІ ступеня Лазоренко А.М.
34 Здоровець Артем VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики Диплом ІІІ ступеня Лазоренко А.М.
35 Лисенко Андрій VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з Я досліджую світ Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
36 Майстренко Дмитро VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з Я досліджую світ Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
37 Буряк Софія VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з Я досліджую світ Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
38 Орешин Іван VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з Я досліджую світ Диплом І ступеня Лазоренко А.М.
39 Видрик Владислава VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з Я досліджую світ Диплом ІІ ступеня Лазоренко А.М.
40 Богачов Назар VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з Я досліджую світ Диплом ІІІ ступеня Лазоренко А.М.
41 Коломієць Антон VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з Я досліджую світ Диплом ІІІ ступеня Лазоренко А.М.
42 Канарський Роман VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з Я досліджую світ Диплом ІІІ ступеня Лазоренко А.М.
43 Шеляг Кіра VІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з Я досліджую світ Диплом ІІІ ступеня Лазоренко А.М.
44 Колодій Анастасія ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ( ІІ етап) Дерій Л.П.
45 Варивода Аріна ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ( ІІ етап) Іванець Н.В.
46 Мяло Анастасія 11 ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ( ІІ етап) Макаренко Т.М.

 

2019-2020 н.р.

№ п/п Прізвищета ініціали учня Клас Вид занять Призо-ве

місце

Вчитель,керівник гуртка, секції
Міський етап
2019-2020 н.р.
1 Команда школи 9-11кл. Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
2. Бортник Євгенія Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
3 Юношев Євген 11 Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
4 Дубогрій Олександр 11 Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
5 Шевченко Антон 10 Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
6 ВасяновичАнастасія Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
7 Черниш Ярослав Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
8 Тищенко Каріна Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
9 Домантович Павло 11 Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
10 Грицай Вікторія Легкоатлетична естафета серед збірних команд учнів ЗОШ міста,  з нагоди відзначення  Дня міста ІІ м Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
11 команда Відкритий турнір серед учнівської молоді, приурочений до Всесвітнього дня туризму І м Деркач Ю.М.Гриценко О.В.

Мірошніченко В.В.

Міранович В.Д.

12 Зражевська Катерина Відкритий турнір серед учнівської молоді, приурочений до Всесвітнього дня туризму ІІм Деркач Ю.М.
13 Тищенко Каріна Відкритий турнір серед учнівської молоді, приурочений до Всесвітнього дня туризму ІІІм Деркач Ю.М.
14 Команда Міські змагання «Патріот» ІІІм Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
15 Команда Міські змагання «Патріот» у виді «Військово-спортивна смуга перешкод» ІІІм Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
16 Команда Міські змагання «Патріот» у виді «Змагання з фізичної підготовки та вправності» ІІм Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
17 Команда Міські змагання «Патріот» у виді «Метання набивного м’яча обома руками» ІІм Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
18 Тищенко Каріна Міські змагання «Патріот» у виді «Піднімання тулуба з положення лежачи в сід» ІІм Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
19 Третяк Артем Міські змагання «Патріот» у виді «Стрільба з пневматичної гвинтівки» ІІм Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
20 Зражевська Катерина Міські змагання «Патріот» у виді «Піднімання тулуба з положення лежачи в сід» Ім Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
21 Іванюта Марія Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Тарасенко І.Г.
22 Бурчик Поліна 5-б Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Неїжко К.В.
23 Братчик Альона Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Неїжко К.В.
24 Вакуленко Вікторія Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Тарасенко І.Г.
25 Кошева Владислава Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Неїжко К.В.
26 Герасименко Олександра Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Неїжко К.В.
27 Бобровник Ольга Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
28 Боярин Анастасія Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
29 Коломієць Антон Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
30 Болілий Максим Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
31 Здоровець Артем Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
32 Духновський Нікіта Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
33 Шеляг Кіра Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
34 Білько Олексій Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
35 Бондар Владислав Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
36 Орешин Іван Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
37 Василенко Ярослава Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Диплом учасника Лазоренко А.М.
38 Демченко Євгенія Валеріївна Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Подяка
39 Лазоренко Алла Михайлівна Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Подяка
40 Неїжко Катерина Вікторівна Конкурс дитячих робіт «Мир у серці кожної дитини» У камках VІІІ Українсько-польського/ Польсько-українського наукового форуму «Освіта для миру» ПХ ДПУ ім. Г.Сковороди Подяка
41 Чорний Денис Всеукраїнська олімпіада «Все- освіта Осінь 2019» з української мови Лазоренко А.М.
42 КоломієцьАнтон Всеукраїнська олімпіада «Все- освіта Осінь 2019» з української мови Лазоренко А.М.
43 Іваненко Назар Всеукраїнська олімпіада «Все- освіта Осінь 2019» з української мови Лазоренко А.М.
44 Буряк Софія Всеукраїнська олімпіада «Все- освіта Осінь 2019» з української мови Лазоренко А.М.
45 Дорош Кіра Всеукраїнська олімпіада «Все- освіта Осінь 2019» з української мови Лазоренко А.М.
46 Лисенко Андрій Всеукраїнська олімпіада «Все- освіта Осінь 2019» з української мови Лазоренко А.М.
47 Зражевський Вадим Всеукраїнська олімпіада «Все- освіта Осінь 2019» з української мови Лазоренко А.М.
48 Могге Станіслав Всеукраїнська олімпіада «Все- освіта Осінь 2019» з української мови Лазоренко А.М.
49 Бобровник Ольга Всеукраїнська олімпіада «Все- освіта Осінь 2019» з української мови Лазоренко А.М.
50 Лазоренко Алла Михайлівна За координування Всеукраїнської олімпіада «Всеосвіта Осінь 2019» з української мови Подяка
51 Самусєва Крістіна Першість міста з шахів серед загальноосвітніх шкіл міста пам’яті вчителя історії та правознавства Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3   Герасімова О. М.  Танцюра В.М.
52 Колос Давид 11 Першість міста з шахів серед загальноосвітніх шкіл міста пам’яті вчителя історії та правознавства Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3Герасімова О. М.

 

Танцюра В.М.
53 Галіченко Михайло 10 Першість міста з шахів серед загальноосвітніх шкіл міста пам’яті вчителя історії та правознавства Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3   Герасімова О. М.  Танцюра В.М.
54 Баранов Максим 10 Першість міста з шахів серед загальноосвітніх шкіл міста пам’яті вчителя історії та правознавства Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3Герасімова О. М.

 

Танцюра В.М.
55 Команда учнів Першість міста з шахів серед загальноосвітніх шкіл міста пам’яті вчителя історії та правознавства Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3Герасімова О. М.

 

Танцюра В.М.
56 Марченко Альона 10 ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(вікова категорія 10-11 кл) Макаренко Т.М.
57 Братчик Альона ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(вікова категорія 8-9кл) Іванець Н.В.
58 Лябах Марина ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(вікова категорія 5-7 кл) Макаренко Т.М.
59 Лябах Марина ІІ етап ХХ Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія  5-8 класи) Макаренко Т.М.
60 Грукач Єва ІІ етап ХХ Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія  3-4 класи) Проніна А.В.
61 Циба Олександр ІІ етап ХХ Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія  5-8 класи) Іванець Н.В.
62 Мотрич Юлія 11 ІІ етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія  9-11 класи) Іванець Н.В.
63 Шекмар Ярослава 4-а ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019» ( номінація «Презентація») Тарасенко І.Г.
64 Іваненко Діана 5-б ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»  ( номінація «Презентація») Мікула О.М.
65 Іваненко Діана 5-б ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»  ( номінація «Декоративно-прикладне мистецтво») Мікула О.М.
66 Бурчик Поліна 5-б ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»   ( номінація «Декламація художніх творів») Макаренко Т.М.
67 Слива Юрій 9-б ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»   ( номінація «Декламація художніх творів») Дипломант (грамота учасн) Макаренко Т.М.
68 Пєшков Ярослав 7-а ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»  ( номінація «Декламація художніх творів») Дипломант (грамота учасн) Макаренко Т.М.
69 Ярема Вікторія 9-а ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»   ( номінація «Декламація художніх творів») Дипломант (грамота учасн) Іванець Н.В.
70 Кобильник Яна 3-в ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»   ( номінація «Декламація художніх творів») Дипломант (грамота учасн) Дерій Л.П.
71 Малякін Андрій 3-а ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»  ( номінація «Декламація художніх творів») Дипломант (грамота учасн) Пономаренко Л.П.
72 Нечипоренко Денис 4-а ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»   ( номінація «Декламація художніх творів») Дипломант (грамота учасн) Тарасенко І.Г.
73 Неїжко Ольга 4-б ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»( номінація «Декламація художніх творів») Дипломант (грамота учасн) Проніна А.В.
74 Брик Анна 10 ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»  ( номінація «Вокал») Дипломант (грамота учасн) Брик В.А.Іванець Н.В.
75 Середа Дарія 8-а ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019» ( номінація «Вокал») Брик В.А.Іванець Н.В.
76 Шевчук Ольга 7-а ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019» ( номінація «Вокал») Брик В.А.Макаренко Т.М.
77 Корнієнко Поліна 4-б ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»  ( номінація «Образотворче мистецтво») Проніна А.В.
78 Василенко Ярослава 2-б ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»  ( номінація «Образотворче мистецтво») Лазоренко А.М.
79 Руденко Богдан 7-б ХVміський конкурс творчої спадщини Т.Г.Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря 2019»    ( номінація «Декламація художніх творів») Дипломант (грамота учасн) Іванець Н.В.
80 Лисенко Андрій 2-б Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
81 Канарський Роман 2-б Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
82 Василенко Ярослава 2-б Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
83 Танцюра Анна 2-б Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
84 Гончаров Антон Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
85 Орешин Іван  Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
86 Бондар Владислав Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
87 Богачов Назар Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
88 Іващенко Назар Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
89 Коломієць Антон Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
90 Майстренко Дмитро Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
91 Могге станіслав Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
92 Підвальна Анна Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
93 Швець Анастасія Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
94 Шеляг Кіра  Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
95 Видрик Владислава 2-б Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
96 Здоровець Артем 2-б Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта Зима 2019-2020» Українська мова Лазоренко А.М.
97 Лисенко Андрій 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
98 Бобровник Ольга 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
99 Зражевський Вадим 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
100 Дорош Кіра Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
101 Осцепцова Поліна 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
102 Шеляг Кіра 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
103 Бондар Владислав 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
104 Майстренко Дмитро 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
105 Здоровець Артем 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
106 Канарський Роман 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
107 Богачов Назар 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
108 Могге Станіслав 2-б Всеукраїнський конкурс «До Дня Гідності та Свободи»  ТОВ «Освітній проект «На урок» Лазоренко А.М.
109 Одинець Анастасія 10 ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням« Об’єднаймося ж, брати мої!» , номінація «Література» Одинець В.В.
110 Мяло Анастасія 10 ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням« Об’єднаймося ж, брати мої!» , номінація «Література» Макаренко Т.М.
111 БурчикПоліна Всеукраїнський конкурс «Основи кібербезпеки» Неїжко К.В.
112 Слива Юрій Міський правничий квест «Феміда» Губар Т.М.Бурчик А.В.

Власенко Л.Г.

Обласний етап 2019-2020 н.р.

ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням« Об’єднаймося ж, брати мої!» , номінація «Література» 2 м Одинець В.В.
ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням« Об’єднаймося ж, брати мої!» , номінація «Література» Макаренко Т.М.
ІІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» Бурчик А.В.

Відомість

 про результативність участі учнів

 загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 міста Переяслава-Хмельницького у творчих конкурсах, змаганнях, турнірах

№ п/п

Прізвище

та ініціали учня

Клас Вид занять Призовемісце

Вчитель,

керівник гуртка, секції

Міський етап

2018-2019н.р.

1 Гром Катерина 10 ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(вікова категорія 10-11 кл) Іванець Н.В.
2 Мяло Анастасія 9-б ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(вікова категорія 8-9 кл) Макаренко Т.М.
3 Баран Анастасія 7-а ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(вікова категорія 5-7 кл) Макаренко Т.М.
4 Легенька Катерина 10 Міські змагання «Патріот» грамота Деркач Ю.М.
5 Домантович Павло 10 Міські змагання «Патріот» грамота Деркач Ю.М.
6 Команда Міські змагання «Патріот»(розбирання та збирання автомата) 2мграмота Деркач Ю.М.
7 Лябах Марина 4-б ІІ етап  Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія  3-4 класи) Никоненко В.С.
8 Красюк Роман 6-б ІІ етап  Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія  5-8 класи) Іванець Н.В.
9 Мяло Анастасія 9-б ІІ етап  Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія  9-11 класи) Макаренко Т.М.

Обласний етап

2018-2019 н.р.

1 Одинець Анастасія 9-б ІІІ етап ХVIII  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Номінація «Література» Одинець В.В.

Відомість

 про результативність участі учнів

 загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 міста Переяслава-Хмельницького у творчих конкурсах, змаганнях, турнірах

№ п/п Прізвищета ініціали учня

Клас

Вид занять

Призове

місце

Вчитель,

керівник гуртка, секції

Міський етап

2017-2018 н.р.

1 Бурчик Поліна 3-б І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» організований Київським обласним центром зайнятості спільно з головним управлінням освіти і науки КОДА(молодша вікова категорія) Никоненко В.С.
2 Мудраченко Дарина І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» організований Київським обласним центром зайнятості спільно з головним управлінням освіти і науки КОДА (середня вікова категорія) номінація «Художній реалізм» Грамотапризера Остаповська Т.В.
3 Варивода Аріна 3-а І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» організований Київським обласним центром зайнятості спільно з головним управлінням освіти і науки КОДА(молодша вікова категорія) Кардашевська Л.І.
4 Корнієнко Поліна 2-б І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» організований Київським обласним центром зайнятості спільно з головним управлінням освіти і науки КОДА(молодша вікова категорія) Проніна А.В.
5 Сердюк Еміль 1-а І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» організований Київським обласним центром зайнятості спільно з головним управлінням освіти і науки КОДА(молодша вікова категорія)Номінація «Кращий творчий підхід» Грамота призера Пономаренко Л.П.
6 Хмельниць-кий Ілля 3-а І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» організований Київським обласним центром зайнятості спільно з головним управлінням освіти і науки КОДА(молодша вікова категорія)номінація «Художній реалізм» Грамота призера Кардашевська Л.І.
7 Рева Данило 4-б ІІ етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія  3-4 класи) Лазоренко А.М.
8 Мяло Анастасія 8-б ІІ етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія 5-8 кл.) Макаренко Т.М.
9 Гром Катерина 9-а ІІ етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика(вікова категорія 9-11 кл.) ІванецьН.В.
10 Сясько Аліна 7-а ІІ етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(вікова категорія 5-7 кл) ІванецьН.В.
11 Терещенко Дмитро 10 ІІ етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(вікова категорія 10-11 кл) ІванецьН.В.
12 Марченко Альона 8-б ІІ етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(вікова категорія 8-9 кл) МакаренкоТ.М.
13 Сергійчик Тимофій 5-а Першість міста з настільного тенісу Деркач Ю.М.
14 НаркевичАндрій 5-а Першість міста з настільного тенісу Деркач Ю.М.
15 СливаАнна 4-а Першість міста з настільного тенісу Деркач Ю.М.
16 ГлєбовЄвген 8-а Першість міста з настільного тенісу Танцюра В.М.
17 Дуда Аліна 9-б Першість міста з настільного тенісу Танцюр В.М.
18 Загребельний Назар 10 Першість міста з настільного тенісу Танцюра В.М.
19 Дробот Віталій 11 Першість міста з настільного тенісу Танцюра В.М.
20 ВариводаАріна 3-а Конкурс малюнків на тему: «Моя нова поліція – служити та захищати» ( міський етап) Кардашевська Л.І.
21 Копернік Степан 1-а Конкурс малюнків на тему: «Моя нова поліція – служити та захищати» Пономаренко Л.П.
22 Бурчик Поліна 3-б Конкурс малюнків на тему: «Моя нова поліція – служити та захищати» Никоненко В.С.
23 Бурчик Поліна 3-б Міський конкурс малюнків «Г.С.Сковорода» до 295 річниці від дня народження Г.Сковороди Никоненко В.С.
24 Корнієнко Поліна 2-б Міський конкурс малюнків «Г.С.Сковорода» до 295 річниці від дня народження Г.Сковороди Проніна А.В.
25 Грицай Вікторія 7-а Міський конкурс малюнків «Г.С.Сковорода» до 295 річниці від дня народження Г.Сковороди Остаповська Т.В.
26 Братчик Альона Міський конкурс малюнків «Г.С.Сковорода» до 295 річниці від дня народження Г.Сковороди Остаповська Т.В.
27 Тулупова Анастасія Міський конкурс малюнків «Г.С.Сковорода» до 295 річниці від дня народження Г.Сковороди Остаповська Т.В.
28 Гурток «Натхнення» Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво». Робота «Якби мені черевики» Демченко Є.В.
29 Хмельницька Катерина Гурток «Натхнення» 7-а Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!»  Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво». Робота «А я собі у бур’яні молюся Богу…» Демченко Є.В.
30 Грицай ВікторіяГурток «Натхнення» 7-а Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво».Робота «Лілея» Демченко Є.В.
31 Дробот Віталій 11 Міські змагання зі стрітболу серед юнаків 10-11 класів Танцюра В.М.
32 Марченко Артур 11 Міські змагання зі стрітболу серед юнаків 10-11 класів Танцюра В.М.
33 БондарчукМаксим 11 Міські змагання зі стрітболу серед юнаків 10-11 класів Танцюра В.М.
34 Загребельний Назар 10 Міські змагання зі стрітболу серед юнаків 10-11 класів Танцюра В.М.
35 Швидкий Данило 10 Міські змагання зі стрітболу серед юнаків 10-11 класів Танцюра В.М.
36 Лисенко Влада 9-б Міські змагання зі стрітболу серед дівчат 7-9 класів Танцюра В.М.
37 Коваль Дарина 9-а Міські змагання зі стрітболу серед дівчат 7-9 класів Танцюра В.М.
38 Легенька Катерина 9-а Міські змагання зі стрітболу серед дівчат 7-9 класів Танцюра В.М.
39 ГромКатерина 9-а Міські змагання зі стрітболу серед дівчат 7-9 класів Танцюра В.М.
40 Дубогрій Олександр 9-а Міські змагання зі стрітболу серед юнаків 7-9 класів Танцюра В.М.
41 Лукашенко Павло 9-а Міські змагання зі стрітболу серед юнаків 7-9 класів Танцюра В.М.
42 Кулинич Валентин 9-а Міські змагання зі стрітболу серед юнаків 7-9 класів Танцюра В.М.
43 Калінович Едуард 7-а Міські змагання зі стрітболу серед юнаків 7-9 класів Танцюра В.М.
44 Черниш Ярослав 7-б Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
45 Сонько Олександр 8-а Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
46 Вєдєнєєв Богдан 8-б Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
47 БабакЄвген 8-б Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
48 ШвецьРоман 8-а Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
49 Коваленко Владислав 7-а Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
50 Бєліч Максим 8-а Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
51 Біленко Євген 7-б Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
52 СливаЮрій 7-б Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
53 Омельчук Максим 7-б Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
54 ГлєбовЄвген 8-а Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
55 Кобиш Ярослав 7-б Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
56 Мозговий Євген 8-а Міські змагання з баскетболу серед хлопців 7-8 класів Танцюра В.М.
57 Юношев Євген 9-а Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Смуга перешкод» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
58 Домантович Павло 9-а Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Влучний стрілок»» Деркач Ю.М.
59 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Смуга перешкод» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
60 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Силачі» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
61 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Козацькими шляхами» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
62 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Козацькі випробовування» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
63 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Знахар» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
64 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Кашовари» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
65 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Метання м’ячика в окоп» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
66 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Згинання та розгинання рук в упорі лежачи» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
67 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)«Метання набивного м’яча обома руками знизу» Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
68 Рій «Переяславські козаки» Міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Деркач Ю.М.Танцюра В.М.Губар Т.М.Олійник К.В.Бован Н.П.
69 Одинець АнастасіяМарченко АльошаКовальська Марія 8-б Культурно-мистецька акція «Обніміться ж, брати мої!» (до 205-ї річниці від дня народження Т.Шевченка) НІЕЗ «Переяслава» Грамота Макаренко Т.М.

Обласний етап

2017-2018 н.р.

1 Бурчик Поліна 3-б ІІ етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» організований Київським обласним центром зайнятості спільно з головним управлінням освіти і науки КОДА(молодша вікова категорія) Никоненко В.С.
2 Шкільне лісництво Обласний зліт учнівських лісництв Кондратенко Л.П.
3 Левченко Владислав 11 Зліт учнівських лісництв грамота Кондратенко Л.П.
4 Боліла Юлія 9-а Зліт учнівських лісництв грамота Кондратенко Л.П.
5 Бездольна Інна 10 Зліт учнівських лісництв грамота Кондратенко Л.П.
6 Марченко Артур 11  Фінальні змагання чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд хлопців загальноосвітніх навчальних. закладів у 2017-2018 н. р. Танцюра В.М.
7 Бондарчук Максим 11  ІІ місце у фінальних змаганнях чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд хлопців загальноосвітніх навч. закладів у 2017-2018 н. р. Танцюра В.М.
8 Дробот Віталій 11  ІІ місце у фінальних змаганнях чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд хлопців загальноосвітніх навч. закладів у 2017-2018 навч. році Танцюра В.М.

Всеукраїнський етап  2017-2018 н.р.

1 Бурчик Поліна 3-б Всеукраїнський  конкурс малюнків про ліс «Ліси поруч з нами – 2018» Никоненко В.С.
2 Марченко Артур 11 Всеукраїнські  змагання зі стрітболу серед юнаків 10-11 класів учасники Танцюра В.М.
3 Бондарчук Максим 11 Всеукраїнські  змагання зі стрітболу серед юнаків 10-11 класів учасники Танцюра В.М.
4 Дробот Віталій 11 Всеукраїнські  змагання зі стрітболу серед юнаків 10-11 класів учасники Танцюра В.М.

Міжнародний етап

2017-2018 н.р.

1 Чеботарьов Данило 9-а Міжнародний конкурс «Молодые таланты планеты».Номінація «Поезія» конкурсу «Золотий Дюк» за цикл віршів «Йду порожнім містом» Диплом лауреата конкурсу Мірошніченко В.В.
2 Крумка Крістіна 9-б Міжнародний конкурс «Молодые таланты планеты».Номінація «Поезія» конкурсу «Діамантовий Дюк» за цикл віршів «Романтика давніх часів» Диплом лауреата конкурсу Мірошніченко В.В.
3 Мруга Ангеліна 9-а Міжнародний конкурс «Молодые таланты планеты».Номінація «Поезія» конкурсу «Перлинний Дюк» за цикл віршів «Пори року» Диплом лауреата конкурсу Мірошніченко В.В.

Відомість

 про результативність участі учнів

 загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 міста Переяслава-Хмельницького у творчих конкурсах, змаганнях, турнірах

№ п/п Прізвищета ініціали учня Клас Вид занять Призовемісце Вчитель,керівник гуртка, секції

Міський етап

2015-2016 н.р.

1 Латишов Максим 2-б І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» організований Київським обласним центром зайнятості спільно з головним управлінням освіти і науки КОДА Лазоренко А.М.
2 ЛазоренкоМихайло 3-б І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» Лаврова О.В.
3 Штепа Ангеліна 2-б Номінація «Кращий творчий підхід» грамота Лазоренко А.М.
4 Майборода Аліна 2-б Номінація «Художній реалізм» грамота Лазоренко А.М.
5 Захарченко Андрій 2-б Номінація «Художній реалізм» грамота Лазоренко А.М.
6 Килюшко Роман 3-б Номінація «Художня майстерність» грамота Лаврова О.В.
7 Мудраченко Дарина 7-а Номінація «Художня майстерність» грамота Тарасенко К.В.
8 УзенюкЮлія 8 Номінація «Кращий творчий підхід» грамота Тарасенко К.В.
9 Команда КВК «Друга зміна» 9-11кл Міський етап КВК «Обери майбутнє» Литвин Н.В.
10 Команда юнаків 5-6 кл. 5-6 Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
11 Глєбов Євген 6-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
12 Шевченко Артем 6-б Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
13 Сонько Олександр 6-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
14 Черниш Ярослав 5-б Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
15 Коваленко Владислав 5-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
16 Кожушко Ярослав 5-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
17 Бабак Євген 6-б Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
18 Беліч Максим 6-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
19 Кравченко Віталій 5-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
20 Калінович Едуард 5-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
21 Овсієнко Андрій 6-б Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
22 Мозговий Євген 6-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
23 Команда дівчат 5-6 кл 5-6кл Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
24 Руденко Софія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
25 Одинець Анастасія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
26 Ковальська Марія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
27 Гула Аліна 5-а Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
28 Грицай Вікторія 5-а Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
29 Тищенко Карина 5-а Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
30 Васюхно Вікторія 5-а Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
31 Кравченко Анастасія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
32 Потапова Валерія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
33 Мартишко Анастасія 10 ІІ етап VІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка Макаренко Т.М.
34 Марченко Альона 6-б ІІ етап V міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка Макаренко Т.М.
35 КрумкаДіана 4-а ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім..Петра Яцика Тарасенко І.Г.
36 Герасько Катерина 6-а ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім..Петра Яцика Іванець Н.В.
37 Мартишко Анастасія 10 ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім..Петра Яцика Макаренко Т.М.

Обласний етап  2015-2016 н.р.

 

1 Одинець Тарас 9 Конкурс національного музею «Історія України в другій світовій війні» Одинець В.В.
2 Команда КВК «Друга зміна» 9-11 КВК у півфіналі обласного етапу профорієнтаційного змагальномотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» Литвин Н.В.Потапенко В.М.Губар Т.М.Бурчик А.В.
 3 Пєшкова Вікторія 10 Конкурс малюнку “Пожежна безпека” Литвин Н.В.
 4 Мартишко Анастасія 10 XVI Всеукраїнський конкурс учнівських робіт “Історія та уроки Голокосту”  1м Одинець В.В.