">
 

Зв'язок:

 м. Переяслав-Хмельницький

вул. Московська 4

Тел.(04567) 5-18-33 (секретар)

(04567) 5-25-97 (директор)

(04567) 5-35-89 (заступники                            директора)

E-mail: druga_shkola@ukr.net

Меню сайту

Корисні посилання

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

Відомість

 про результативність участі учнів

 загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 міста Переяслава-Хмельницького у творчих конкурсах, змаганнях, турнірах

№ п/п Прізвищета ініціали учня Клас Вид занять Призовемісце Вчитель,керівник гуртка, секції

Міський етап

2015-2016 н.р.

1 Латишов Максим 2-б І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» організований Київським обласним центром зайнятості спільно з головним управлінням освіти і науки КОДА Лазоренко А.М.
2 ЛазоренкоМихайло 3-б І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках» Лаврова О.В.
3 Штепа Ангеліна 2-б Номінація «Кращий творчий підхід» грамота Лазоренко А.М.
4 Майборода Аліна 2-б Номінація «Художній реалізм» грамота Лазоренко А.М.
5 Захарченко Андрій 2-б Номінація «Художній реалізм» грамота Лазоренко А.М.
6 Килюшко Роман 3-б Номінація «Художня майстерність» грамота Лаврова О.В.
7 Мудраченко Дарина 7-а Номінація «Художня майстерність» грамота Тарасенко К.В.
8 УзенюкЮлія 8 Номінація «Кращий творчий підхід» грамота Тарасенко К.В.
9 Команда КВК «Друга зміна» 9-11кл Міський етап КВК «Обери майбутнє» Литвин Н.В.
10 Команда юнаків 5-6 кл. 5-6 Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
11 Глєбов Євген 6-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
12 Шевченко Артем 6-б Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
13 Сонько Олександр 6-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
14 Черниш Ярослав 5-б Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
15 Коваленко Владислав 5-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
16 Кожушко Ярослав 5-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
17 Бабак Євген 6-б Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
18 Беліч Максим 6-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
19 Кравченко Віталій 5-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
20 Калінович Едуард 5-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
21 Овсієнко Андрій 6-б Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
22 Мозговий Євген 6-а Міські змагання по баскетболусеред юнаків 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
23 Команда дівчат 5-6 кл 5-6кл Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
24 Руденко Софія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
25 Одинець Анастасія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
26 Ковальська Марія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
27 Гула Аліна 5-а Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
28 Грицай Вікторія 5-а Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
29 Тищенко Карина 5-а Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
30 Васюхно Вікторія 5-а Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
31 Кравченко Анастасія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
32 Потапова Валерія 6-б Міські змагання по баскетболусеред дівчат 5-6 класів Деркач Ю.М.Танцюра В.М.
33 Мартишко Анастасія 10 ІІ етап VІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка Макаренко Т.М.
34 Марченко Альона 6-б ІІ етап V міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка Макаренко Т.М.
35 КрумкаДіана 4-а ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім..Петра Яцика Тарасенко І.Г.
36 Герасько Катерина 6-а ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім..Петра Яцика Іванець Н.В.
37 Мартишко Анастасія 10 ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім..Петра Яцика Макаренко Т.М.

Обласний етап  2015-2016 н.р.

 

1 Одинець Тарас 9 Конкурс національного музею «Історія України в другій світовій війні» Одинець В.В.
2 Команда КВК «Друга зміна» 9-11 КВК у півфіналі обласного етапу профорієнтаційного змагальномотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» Литвин Н.В.Потапенко В.М.

Губар Т.М.

Бурчик А.В.

 3 Пєшкова Вікторія 10 Конкурс малюнку “Пожежна безпека” Литвин Н.В.
 4 Мартишко Анастасія 10 XVI Всеукраїнський конкурс учнівських робіт “Історія та уроки Голокосту”  1м Одинець В.В.