Зв'язок:

 м. Переяслав

вул. Московська 4

(Михайла Сікорського 4)

Тел.(04567) 5-18-33 (секретар)

(04567) 5-25-97 (директор)

(04567) 5-35-89 (заступники                            директора)

E-mail: druga_shkola@ukr.net

Меню сайту

Корисні посилання

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

pedrpesacom_banner_nodots

Педагогічний колектив школи складається із 42 педагогів
18 – учителі вищої категорії
5 -І категорії
10 – ІІ категорії
5  – Спеціалісти
Черней Надія Михайлівна , Кондратенко Людмила Павлівна та Зайченко Олеся Миколаївна мають звання учитель-методист
15 – звання старший учитель
6 – “Відмінник освіти”

Директор школи

Фотограф Середа Костянтин

Одинець Валентина Вікторівна

директор школи

вчитель української мови та літератури

Адміністрація школи

Ткаченко Ольга Григорівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

учитель математики

Литвин Наталія Василівна

заступник директора з виховної роботи

учитель зарубіжної літератури

Педагогічний колектив

Макаренко Тетяна Миколаївна

вчитель української мови та літератури

Іванець Наталія Валеріївна

вчитель української мови та літератури

Мірошніченко Валентина Василівна

вчитель російської мови,   зарубіжної літератури

соціальний

Єфрємова Юлія Володимирівна

соціальний педагог

Бурчик Анастасія Вікторівна

психолог

 Міранович Владислав Дмитровичвчитель географії

 Горголюк Андрій Вікторовичвчитель географії

Кондратенко Людмила Павлівна

вчитель біології

Черней Надія Михайлівна

вчитель історії та правознавства

Євтушенко Антоніна Федорівна

вчитель хімії

Власенко Лариса Григорівна

вчитель історії, київщинознавства  та правознавства

Фурманова Мар’яна Степанівна

вчитель французької мови

Зайченко Олеся Миколаївна

вчитель німецької мови

Сидоренко Людмила Володимирівна

вчитель англійської мови

Гриценко Ольга Віталіївна

вчитель німецької мови

Зіброва Інесса Олександрівна

вчитель англійської мови

Черненко Владислава Ярославівна

вчитель англійської мови

Дубогрій Інна Володимирівна

вчитель англійської мови

Тарасенко Катерина Вікторівна

вчитель трудового навчання, образотворчого мистецтва та інформатики

Могге Антоніна Павлівна

вчитель математики

брик

Деркач Юрій Михайлович

вчитель фізкультури та Захисту Вітчизни

Танцюра Віктор Миколайович

вчитель фізкультури

Брик Владислав Анатолійович

вчитель музики

Канівець Руслан Олександрович

вчитель інформатики, математики та трудового навчання

Бурмантова Людмила Михайлівна

вчитель трудового навчання

Нечипоренко Тетяна Миколаївна

вчитель математики

Пономаренко Любов Петрівна

вчитель початкових класів

Стеценко Марія Костянтинівна

вчитель початкових класів

Кардашевська Любов Іванівна

вчитель початкових класів

Pronina

Лазаренко Алла Михайлівна

вчитель початкових класів

Никоненко Валентина Сергіївна

вчитель початкових класів

Проніна Алла Володимирівна

вчитель початкових класів

Лаврова Олеся Володимирівна

вчитель початкових класів

Дерій Людмила Павлівна

вчитель початкових класів

Янц Наталія Дмитрівнавчитель

початкових класів

Губар Тетяна Михайлівна

педагог-організатор

  вчитель біології

Кондес Наталія Віталіївна

бібліотекар

 Дуда Наталія Віталіївна

секретар

Савенко Лідія Михайлівна

вихователь групи продовженого дня

Кардаш Анна Михайлівна

асистент вчителя

Мікула Олена Миколаївна

вихователь групи продовженого дня

 

 

.